KCPU poszukuje osoby do pracy w Dziale Przeciwdziałania Uzależnieniom Behawioralnym

Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom poszukuje osoby do pracy w Dziale Przeciwdziałania Uzależnieniom Behawioralnym na stanowisku: Młodszy specjalista ds. przeciwdziałania uzależnieniom behawioralnym.
Zakres obowiązków m.in.:

  • realizacja działań z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom behawioralnym w ramach zadań Działu
  • udział w komisjach konkursowych dokonujących wyboru wniosków w ramach przeprowadzanych przez Krajowe Centrum konkursów
  • nadzór merytoryczny nad wykonywaniem zadań zleconych do realizacji w ramach zawartych umów, w tym prowadzenie kontroli merytorycznych
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów z działalności Działu
  • udzielanie wsparcia merytorycznego podmiotom prowadzącym działalność w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom behawioralnym
  • prowadzenie bieżącej korespondencji w sprawach dotyczących problematyki uzależnień behawioralnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane: psychologia, pedagogika, resocjalizacja lub inne mające zastosowanie w ochronie zdrowia,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość aplikacji pakietu Microsoft Office,
  • inicjatywa, samodzielność, komunikatywność, pomysłowość,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
  • znajomość zagadnień z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom.

Oferujemy:

  • pracę w instytucji centralnej,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • udział w szkoleniach i konferencjach krajowych oraz zagranicznych,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Termin składania ofert upływa dnia 30 kwietnia 2022 r.

Dokumenty należy przesłać mailowo na adres hazard@kcpu.gov.pl wpisując w tytule „Młodszy specjalista ds. przeciwdziałania uzależnieniom behawioralnym”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.